Noortekeskusest lähemalt
Lahtioleku ajad
Üritused
Kontakt
   
 
 
Noortekeskusest lähemalt
EST » Noortekeskus » Noortekeskusest lähemalt
Prindi
     
 

Noori ootavad ruumid, mis asuvad Tabivere Vabaajakeskuse I korrusel eraldi sissepääsuga maja tagumisest küljest.  Avaratesse ruumidesse mahuvad pajud huvitavad laua-/seltskonnamängud ja mitmed uued suured lauamängud nagu õhuhoki, piljard ja lauatennis. Mängida saab X-Boxi ning kuulata muusikat. Lisaks on noortekeskuse ruumides arvutikasutamise võimalus, puhke- ja kööginurk.  Et olla kursis erinevate noortekeskuse tegevustega küsi lisainfot noortekeskusest või hoia silm peal meie facebooki lehel ( https://www.facebook.com/tabiverenoortekas/ ) ja reklaamidel. Noortekeskus ootab kõiki noori vanuses 7-26 eluaastat sisukalt vaba aega veetma!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noortekeskuse ruume saab üürida sündmusteks väljaspool noortekeskuse lahtioleku aega ja noortekeskuse üritusi. Üüri maksumus on esmaspäevast neljapäevani 15.-/h, reedest pühapäevani 20.-/h.

 

 

 

 

 

„Ühiskondlikult kasulik noor“ tegevuste raames on noortega koos tehtud noortekeskusesse grafiti, koristatud, remonditud ja kolitud praegustesse ruumidesse.

„Ühiskondlikult kasulik noor“ tegevuse toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Noortekeskuse köök on noortealgatus ja rahastatud projektist „Nopi Üles“.

Mitmed mängulauad ja mängud on saadud ANK 2016 ja 2017 projektidest.  

 

 

 

 


 
  Kalender
2
4
5
6
7
8
9
11
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
< Detsember 2017  >